Weekend z dreszczykiem

Paintball, quady, park linowy i rafting – ekstremalny weekend dla twoich pracowników

Weekend z dreszczykiem

Paintball, quady, park linowy i rafting – ekstremalny weekend dla twoich pracowników

Przykładowy scenariusz wyprawy:


Piątek:
Przyjazd do określonego miejsca w Gorcach. Odszukanie stacjonujących samochodów terenowych według wytycznych. Oczywiście wszystko dzieje się pod okiem Opiekunów Grupy. 5 godzinna jazda samochodami terenowymi, szlakami w Beskidzie Sądeckim. Po drodze ognisko z kiełbaską. Dotarcie do Schroniska około 18 wieczorem. Na miejscu kolacja i impreza.

Sobota:
Rano pobudka o 8, śniadanie 8.30, drugie śniadanie na drogę, zjazd samochodami terenowymi do Krościenka. Na specjalnym polu - paintball oraz tyrolka nad Dunajcem. Następnie nauka oraz doskonalenie jazdy na quadach. Uczestnicy dzieleni są na grupy i wyruszają na wyprawę dostosowaną oczywiście do umiejętności. Quadami dojazd do Schroniska (wszystkie quady to YAMAHA GRIZZLY lub SUZUKI typowe przeprawówki z wyciągarkami). Wieczorem kolacja w Schronisku. Po kolacji nocne szukanie skarbu "na wesoło".

Niedziela:
Pobudka o 8, śniadanie do 9. Przejazd do Sromowców Wyżnych - rafting do Szczawnicy. Na miejscu w wynajętym pomieszczeniu w restauracji obiad oraz podsumowanie wyjazdu.

Program wyjazdu może zostać dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb.


  • My Image
  • My Image
  • My Image