12-19.12.2020 ARTESINA

WŁOCHY MONDOLE SKI ARTESINA 12-19.12.2020
HOTEL 3*** NA STOKU, SKIPASS W CENIE

Hotel 3*** Rewelacyjnie położony w niewielkiej miejscowości Artesina, przy samym stoku i blisko wyciągu ok. 50m, oferuje zimowy wypoczynek w spokojnej i kameralnej atmosferze. Przyjemnie urządzony w lokalnym stylu, zapewnia wygodne i zadbane pokoje. Na hotelowym tarasie można się zrelaksować w promieniach zimowego słońca i rozkoszować pięknym widokiem na góry. Przy Hotelu znajduje się zimowy plac zabaw dla dzieci. W Hotelu znajduje się duża sala, w której odbywają się animacje hotelowe, mini disco, karaoke itp. Jest też stół do bilarda, piłkarzyki. Hotel cieszy się bardzo dobrą opinią – klienci podkreślają prawdziwie rodzinną atmosferę, fantastyczne usytuowanie i smaczną kuchnię. W Hotelu: hol, recepcja, bar, narciarnia, sauna, siłownia, sejf w recepcji, za opłatą  internet bezprzewodowy.
  • Artesina
  • Artesina
  • Artesina
  • Artesina
  • Artesina
  • Artesina
Przed Hotelem 2 wyciągi dywanowe dla dzieci - jeden w nowo wybudowanym tunelu, plac zabaw oraz ogromny plac, na którym można się bawić z małymi dziećmi. Na placu odbywają się też animacje hotelowe dla dzieci.

Wyżywienie: HB - Śniadania w formie bufetu - wędliny, sery, płatki, jogurty, ciasta i wiele innych. Obiadokolacja - bar sałatkowy z różnymi przystawkami, następnie 2 ciepłe dania oraz desery w formie bufetu. Do obiadu i kolacji woda jest w cenie. Inne napoje dodatkowo płatne.

Pokoje: 1,2,3,4 i 5 osobowe. W pokojach łazienki, telewizor, telefon. Dopłata do pokoju jednoosobowego ustalana jest indywidualnie.

Sport i rozrywka: siłownia, łaźnia turecka (płatna dodatkowo), pokój zabaw dla dzieci.

CENA:
Dorośli - 440 euro
Dzieci 7 - 13,99 - 380 euro - przy dwóch osobach dorosłych w pokoju
Dzieci 2 - 6,99 - 290 euro - przy dwóch osobach dorosłych w pokoju

Cena zawiera:
• Zakwaterowanie, 7 noclegów w Hotelu (3***) w pokojach standard ,
• Wyżywienie HB - śniadania i obiadokolacje z bufetem sałatkowym i wodą,
• 6 dniowy skipass na cały region Mondole ski 134 km tras,
• Ubezpieczenie narciarskie AXA,

Opcje dodatkowe:
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wyjazdu. (ceny ubezpieczeń ustalane są indywidualnie dla każdej osoby/rodziny)

Szkolenie narciarskie/snowboardowe dla dzieci + lunch na stoku: prowadzone będzie w podziale na grupy dostosowane do potrzeb uczestników pod względem wieku, umiejętności i zaawansowania, koszt sześciodniowego szkolenia ok. 5/6 godzin dziennie + lunch na stoku 200 € od osoby. Zajęcia będą prowadzone przy zebraniu się grupy 5 osób. Dzieci oddawane są pod opiekę instruktorów ok. godz. 9 rano i odbierane ok. 15.30 - 16.00.

Szkolenie narciarskie/snowboardowe dla dorosłych: prowadzone będzie w podziale na grupy dostosowane do potrzeb uczestników, koszt sześciodniowego szkolenia ok. 5/6 godzin dziennie 130 € od osoby. Zajęcia będą prowadzone przy zebraniu się grupy 5 osób.

Przedszkole narciarskie: najmłodsze dzieci przez dobrą zabawę rozpoczną swoją przygodę narciarską pod okiem wykwalifikowanych instruktorów - koszt sześciodniowego szkolenia ok. 5/6 godzin dziennie 150 € od dziecka. Lunch dzieci spędzają z rodzicami.

Opiekunka - dla osób, których najmłodsze pociechy są jeszcze zbyt małe na rozpoczęcie nauki jazdy na nartach, na wyjeździe może być Pani przedszkolanka, która zajmie się maluchami w ciągu dnia. Cena ustalana indywidualnie.

Dojazd autokarem klasy LUX - 450 PLN w obie strony na trasie Warszawa - Artesina - Warszawa. Przy zebraniu się większej liczby chętnych możliwy transfer autokarem z innych miast Polski.

Transfer z lotnisk Bergamo/ Wenecja / Werona/ Turyn - cena zależy od odległości lotniska od Prato Nevoso oraz ilości osób.

Kolacja na stoku w Ski Grill - cena: dorośli 40 €, dzieci 20 €
Artesina
  • Artesina
  • Artesina
  • Artesina

TEREN NARCIARSKI

Kompleks narciarski Mondole Ski obejmuje 3 ośrodki: Artesina, PratoNevoso i Frabosa Soprana, położone w części Alp zwanych Alpi Maritime (Alpy Morskie). Dynamicznie rozwijający się region narciarski stał się jednym z najnowocześniejszych w Piemoncie, a połączone trasy pozwalają na jazdę w trzech ośrodkach. Kilka tras jest sztucznie naśnieżanych, w Prato Nevoso są także trasy oświetlone wieczorem. Są też trasy, na których można rozstawić slalom lub przeprowadzić zawody.
Na snowboardzistów czeka nowoczesny, oświetlony Snow Park z muzyką, położony na wysokości 1699 m n.p.m, o długości ok. 2200 m, jest tu wyciąg krzesełkowy, bordercross, halfpipe, 11 skoczni, 14 rails i bagjump.

Waterfall

ZAPRASZAMY!